Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasz serwis. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji na ten temat w naszej "Polityce Prywatności". X
Kupuj produkty Weber - program dla firm wykonawczych
 

Sprawdź poszukiwaną branżę budowlaną ! Navigator budownictwa

SYSTEMDLA WSZYSTKICH
Dlaczego warto korzystać z Systemu Wielkiebudowanie.pl ?


FIRMY BUDOWLANE NASZE FIRMY

Prezentujemy nowoczesne usługowe firmy remontowo-budowlane, handlowe i transportowe o dużej mobilności i małych kosztach utrzymania dzięki temu są one bardziej konkurencyjne i szybciej reagują na Państwa życzenia.
Firmy które posiadają strony www pokazują swoje prace remontowo budowlane w Galeriach. Każda firma posiadająca u nas stronę www jest sprawdzana przez nasze biuro prawne.

PORADY_BUDOWLANE

Radzimy Państwu:
  - jakie wybrać technologie
  - jak dobierać firmy
  - co wpływa na cenę usług i materiałów
ZLECENIA BUDOWLANE GIEŁDA ZLECEŃ

Umożliwiamy Państwu wystawienie zlecenia lub zapytania legalnie działającym firmom ( bez zobowiązań ). Po złożeniu zapytania lub zlecenia firmy zgłaszają się w ciągu 24h - do Państwa należy decyzja czy skorzystacie z ich usług.

Złożenie zapytania lub zlecenia dla naszych firm jest BEZPŁATNE

 
CENY USŁUG BUDOWLANYCH BAROMETR CEN

Prowadzimy regularny monitoring ponad 8000 firm budowlanych rejestrując ceny usług remontowo-budowlanych w całej Polsce.
Ceny usług aktualizowane są co tydzień wraz z komentarzem i tendencją ich kształtowania. Dzięki Barometrowi będziecie mieli Państwo świadomość czy ceny usług wykonywane przez firmy mieszczą się w cenach jakie obowiązują w tej chwili na rynku.Wywiadownia WYWIAD BUDOWLANY

Sprawdzamy wiarygodność finansową firm i generalnych wykonawców. Posiadamy zasoby ponad 11 000 nierzetelnych . Baza ciągle jest aktualizowana przez naszych odbiorców.MATERIAŁY BUDOWLANE MATERIAŁY BUDOWLANE

W tym dziale można zapoznać się z produktami budowlanymi wartymi wypróbowania. Podajemy kto jest dystrybutorem produktu, gdzie można go kupić wraz z pełnym kontaktem.


UMOWY BUDOWLANE DOKUMENTY DO POBRANIA

Umożliwiamy Państwu pobranie podstawowych gotowych dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy z firmą budowlaną.
Wystarczy wstawić własne dane w edytorze Word.

 
Materiały budowlane