Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasz serwis. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji na ten temat w naszej "Polityce Prywatności". X
Szkolenia wykonawców bezpłatne Akademia Murowania

ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI zawsze aktualne: Zlecę przebudowę, rozbudowę domu Słupsk wrzesień 2017 Zlecę wykonanie muru oporowego Stalowa Wola Zlecę zaprojektowanie i założenie ogrodu 3600 m2 Zamość  Zlecę wykonanie tarasu z kostki brukowej Zielona Góra Zlecę prace ciesielskie Kołobrzeg Zlecę wykonanie kompletnej elewacji z dociepleniem i tynkiem we Włocławku  Zlecę wykonanie posadzek przemysłowych żywicznych Białystok Zlecę wykonanie dachu 180 m2 z trzema lukarnami Kraków Zlecę budowę domu parterowego Elbląg 250m2 Zlecę wykończenie apartamentowca Radom Zlecę wyrównanie terenu 12 ha pod halę przemysłową Olsztyn Zlecę wykończenie lokalu biurowego 1200m2 Szczecin Zlecę zbrojenia stropu i fundamentu Kielce Zlecę docieplenie elewacji na budynku 3000 m2 Katowice Zlecę wykonanie ogrodzenia wraz z bramami Kraków  Zlecę do wykonania elewacje wraz z ociepleniem 12 000 m2 Wrocław Zlecę wykonanie tynków maszynowych gipsowych Warszawa Zlecę wykonanie dachu na budynku wielorodzinnym Warszawa Zlecę budowę domu 400 m2 Poznań Zlecę wykończenia lokali w kamienicy Gdańsk Zlecę wykończenie ( remont ) domu 240 m2 Szczecin Mam do wyremontowania dom w Gdańsku 180 m2 Zlecę remont biura 14 pokoi Gdynia Zlecę budowę domu 240 m2 Bydgoszcz Zlecę ocieplenie biurowca ponad 5000m2 Toruń Zlecę prace wykończeniowe w nowym domu Elbląg  Zlecę budowę domu parterowego Poznań Zlecę gładź i malowanie apartamentu 125 m2 Wrocław Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania deweloperskiego w Łodzi Zlecę malowanie biur w Warszawie ponad 4000m2 Zlecę przebudowę domu we Wrocławiu Zlecę szpachlowanie i malowanie nowego domu w Lublinie Zlecę malowanie apartamentu 180 m2 w Białymstoku Zlecę remont wnętrza domu w Radomiu  Do wykonania przebudowa domu 215m2 w Opolu Zlecę wykończenie biurowca ponad 3000 m2 w Łodzi Zlecę remont mieszkania 120m2 w Katowicach Do wykonania remont lokalu gastronomicznego w Krakowie  Zlecę budowę domu jednorodzinnego 132m2 w Sosnowcu, Zlecę położenie 400m2 kostki brukowej Poznaniu, Zlecę wykonanie remontu w mieszkaniu 60m2 Warszawie, Zlecę tynkowanie maszynowe nowego domu we Wrocławiu cem-wap, Zlecę wykonanie instalacji wod-kan -gaz budynku mieszkalnego 200m2 Kielcach, Zlecę wykonanie przyłączy elektrycznych 120 pkt w Rzeszowie, Zlecę wykończenie wnętrz mieszkania deweloperskiego 120m2 w Szczecinie, Zlecę wy murowanie ścian działowych w domu porotherm silka w Olsztynie, Zlecę ułożenie kostki granitowej na osiedlu w Sopocie, Zlecę docieplenie elewacji budynku mieszkalnego 1500m2 w Gorzowie  , Zlecę położenie dachówki - dach dwuspadowy w Zielonej Górze. Poszukuję dekarza do wykonania opierzenia w Poznaniu, Zlecę prace dekarskie dach 140m2 Krakowie, Zlecę wylanie posadzki betonowej z miksokreta 500m2 w Pile, Zlecę wykonanie wentylacji na halach zakładowych w Częstochowie, Zlecę wykonanie ogrodzenia z siatki z podmurówką POZNAŃ WARSZAWA SZCZECIN WROCŁAW KRAKÓW OLSZTYN GDAŃSK ŁÓDŹ BIAŁYSTOK LUBLIN KATOWICE CZĘSTOCHOWA KIELCE GDYNIA SOPOT GLIWICE
Zlecenia, Oferty, inwestycje w całej Polsce ! zlecenia prywatne - podwykonawcze - inwestycje budowlane - wszystkie województwa

ZLECENIA BUDOWLANE Giełda ZleceńZlecenia budowlane

Słowo kluczowe Województwo
Kategoria Miejscowość
   


Poznań, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Wrocław, Kraków, Katowice, Olsztyn, Białystok, Lublin, Toruń,Łódź, Rzeszów , Zielona Góra
Ułóż według:
Zlecę remont domu
Poszukujemy ekipy remontowej, która od 10 października br. wykona w naszym domu w Częstochowie remont:
- wymiana drzwi wewnętrznych - 8 szt.
- wymiana drzwi zewnętrznych - 3 szt.
- remont kuchni 6m2: wylewka na podłodze, płytki na podłodze oraz na ścianach, malowanie
- remont łazienki 5m2: płytki (podłoga i ściany do sufitu) + drobne prace murarskie przy suficie + obudowanie kartongipsem bojlera (cała łazienka do gruntownego remontu)
- drobne prace murarskie
- reszta prac do ustalenia
Poszukujemy solidnych fachowców, którzy wykonają powyższe prace w rozsądnej cenie - wymagane podpisanie umowy.
Częstochowa śląskie 2017-09-21
Zlecę obsadzenie drzwi balkonowych i wejściowych
Poszukuje ekipy do obsadzenia drzwi balkonowych i wejściowych.
Zakres prac :
1. wycięcie w murze otworu, montaż nadproża, montaż drzwi balkonach z progiem i schodkiem na taras;
2. montaż drzwi wejściowych w przygotowanym otworze w murze w garażu
Proszę o informacje zainteresowanych - prace chciałbym przeprowadzić najpóźniej do końca października. Proszę o informacje w jakim budżecie zamkniemy się z w/w pracami
Marki mazowieckie 2017-09-21
Zlecę wykonanie kompleksowego remontu domu
Zlecę wykonanie kompleksowego remontu domu wraz z garażem.
W pierwszej kolejności zależy mi na adaptacji garażu na cele mieszkaniowe, następnie remont domu. Dom jest budowany w technologii IZOBET. Na płyty betonowo- wiórowe są przyklejone regipsy, a na nie położona raufaza. Zależy mi na zakryciu raufazy.
Do zrobienia jest:
Garaż:
Ściany
- gładź lub regipsy i malowanie
- sufit wyrównać regipsami i malowanie
Podłogi
- panele
Dom:
Ściany
- zakrycie raufazy ( położenie gładzi, nabicie regipsów lub też położenie nowej tapety) ewentualnie pomalowanie
- kafle w dwóch łazienkach
- sufit podwiesić regipsy tzn. nabić regips na belki stropowe
- jedna łazienka i przedpokój ma położonego baranka. Wchodzi w grę wyrównanie ścian regipsami
Podłogi
- na parterze położenie kafli w łazience, przedpokoju, kuchni. W salonie położenie paneli. Na piętrze wyrównanie podłóg płytą OSB i położenie na nie paneli wraz z kaflami w łazience.
Osadzenie drzwi wewnętrznych na parterze i na piętrze oraz osadzenie drzwi zewnętrznych.
P.S Trochę tego jest, ciężko to opisać. Trzeba by to zobaczyć i ocenić co lepiej zrobić, a czego nie.
Zależy mi żeby remont poszedł w miarę sprawnie i najlepiej żeby ekipa mogła zacząć pracę od połowy października lub początku listopada po tym jak instalator rozprowadzi mi ogrzewanie gazowe w domu
Wrocław dolnośląskie 2017-09-21
Zlecę kompleksowy generalny remont mieszkania
Zlecę kompleksowy generalny remont mieszkania w Warszawie (Bielany), w bloku, 51 m2, na parterze. Wymiana elektryki z projektem(uprawnienia) wymiana hydrauliki w poziomie, podłączenia punktów hydraulicznych w łazience i kuchni, przesuniecia części ścianek działowych, glazura, terakota, panele, gładzie, malowanie, wymiana okien, drzwi wew. i wejściowych, wymiana grzejnika CO, biały montaż. Rozpoczecie za 1,5-2 tygodnie. Czas wykonania 1,5 miesiąca (max do dwóch).
Warszawa mazowieckie 2017-09-20
Zlecę dokończenie budowy domu
Zlecę dokończenie budowy domu według projektu DALIA NOWA do stanu deweloperskiego wraz z kostką brukową i ogrodzeniem. Aktualnie dom jest w stanie surowym otwartym, wewnątrz sa elementy elektryki i hydrauliki wraz z wykonanymi wylewkami. Interesuje mnie wstawienie okien wraz z bramą garażową oraz drzwiami zewnętrznymi wejściowymi oraz gospodarczymi od kotłowni, wykonanie instalacji gazowej w budynku, wykonanie tynków cementowo-wapiennych, wykonanie nadbitki drewnianej, wykonanie termoizolacji oraz tynku zewnętrznego, montaż pieca centralnego ogrzewania i grzejników, wykonanie ogrodzenia wraz z brama przsuwną i furtką, wykonanie kostki brukowej według projektu, Prosze o wycenę tych prac robocizna wraz z materiałem na gotowo.
Wieluń łódzkie 2017-09-20
Zlecę remont mieszkania
3 pokoje (16,9,6), łazienka 2,5m2, wc 1,5m2, osobna jasna kuchnia 5m2, przedpokoj 5m2. Wysokosc pomiesczen standardowo 2,5m. Nowe okna PCV i nowe panele na podlogach.
Mieszkanie pod najem studentom wiec bez bajerów i zbednych kosztów. Do zrobienia:
- gładzie z malowaniem wszystkich pomieszczen (gdzie nie bedzie plytek), sciany calkiem rowne jak na wieklą płytę i dobrym stanie (nawet niedawno wymalowane na bialo wyszstko)
- wymiana calej starej aluminiowej instalacji elektrycznej na miedz
- wymiana całej instalacji wodno-kanalizacyjnej
- wymiana ościeżnic w pokojach i drzwi zewn.
- płytki nowe w lazience + wc + i fartuch w kuchni i skucie starych (do polowy scian są z lat 80tych)
- terakota w łazience i wc (w kuchni juz są panele nowe wiec juz niech zostaną)
- wymiana parepetów wewnętrznych
- biały montaz
- montaz mebli kuchennych
- jakies wykonczeniowe drobniejsze typu zamontowanie karnisza itp
Mieszkanie generalnie puste bez mebli (kilka te co na zdjeciach). Mieszkanie niezamieszkale, daje klucze i dowolną organizację pracy, dobry podjazd autem pod samą klatkę, duży parking. Można zacząc od zaraz.
Proszę o ofertę na e-mail. Proszę w odpowiedzi o 3 informacje:
1. orientacyjna cena za calosc (bez materiałow),
2. kiedy moglaby ekipa zacząc najwczesniej
3. ile czasu by to jej zajeło (orientacyjnie)
Kraków małopolskie 2017-09-20
Zlecę wymianę okna dachowego
Wymiana okna dachowego z supermarketowego na okno firmy Fakro (PTP-V U5 78-118 - 3 szyby), które już zakupiłem. W domu jednorodzinnym 1 piętrowym w Pruszkowie pod Warszawą. Dach blacha falowana. Do okna został już zakupiony kołnierz EHV-AT Thermo. Farbę do łazienki - gdzie ma być wymienione okno już mam.
Pruszków mazowieckie 2017-09-18
Zlecę dostawę i montaż stolarki budowlanej i garażowej
Zlecę dostawę i montaż okien oraz opcjonalnie bramy garażowej w nowobudowanym domu jednorodzinnym. Parametry okien: PCV, kolor antracyt z wspołczynnik Uw max. 1,3 W/m2K. Termin: pazdziernik 2017. Zestawienie stolarki:
okna 3 szyby ,5-7 komorowe color antracyt
1400x1470 -1szt dwa skrzydła
1160x960-1szt
670x570-1szt
1600x1200-1szt dwa skrzydła
1260x1200-1szt dwa skrzydła
1400x1450-1szt dwa skrzydła
1400x1060-2szt dwa skrzydła
okno tarasowe 2100x1750 -1 szt dwa szkydła
DRZWI zewnetrzne color antracyt 2100x 1000-2 szt
brama garażowa segmentowa color antracyt 2100x2400 -1 szt
Kębłowo pomorskie 2017-09-18
Zlecę zakup i montaż okien oraz drzwi balkonowych
Zlecę zakup i montaż okien oraz drzwi balkonowych w domu jednorodzinnym z poddaszem. Termin realizacji: Październik 2017
Ilość okien: 14
Kolor profila: Złoty Dąb
Proszę o wycenę w wariantach dwu i trzyszybowych
Okna:
1. Sz: 870 x Wys: 1140
Ilość: 3 sztuki
Otwierane
Kolor profila obustronne
1 skrzydłowe
2. Sz: 1770 x Wys: 1240
Ilość: 1 sztuka
Otwierane
Kolor profila obustronne
2 skrzydłowe
3. Sz: 1770 x Wys: 1440
Ilość: 1 sztuka
Otwierane
Kolor profila obustronne
2 skrzydłowe
4. Sz: 1970 x Wys: 1340
Ilość: 1 sztuka
Otwierane
Kolor profila obustronne
2 skrzydłowe
5. Sz: 1715 x Wys: 1340
Ilość: 1 sztuka
W ramie
Kolor profila obustronne
1 skrzydłowe
6. Sz: 1415 x Wys: 1340
Ilość: 1 sztuka
Otwierane
Kolor profila obustronne
1 skrzydłowe
7. Sz: 3570 (893 x 1784 x 893) x Wys: 1440
Ilość: 1 sztuka
Boczne okna otwierane, środkowe w ramie
Kolor profila obustronne
3 skrzydłowe
Drzwi balkonowe:
8. Sz: 1570 x Wys: 2200
Ilość: 2 sztuki
Otwierane
Kolor profila kolor-biały
2 skrzydłowe
9. Sz: 1970 x Wys: 2300
Ilość: 1 sztuka
Otwierane
Kolor profila kolor-biały
2 skrzydłowe
10. Sz: 1870 x Wys: 2300
Ilość: 1 sztuka
Jedno skrzydło rozsuwane
Kolor profila obustronny
2 skrzydłowe
Wieliszew mazowieckie 2017-09-17
Zlecę montaże okien ekipom
Nawiąże stałą współpracę z ekipą montażowa okien. Tylko ekipy z narzędziami i doświadczeniem.
Oświęcim małopolskie 2017-09-17
Zatrudnimy wykwalifikowanych pracowników budowlanych
 

Materiały budowlane