Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasz serwis. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji na ten temat w naszej "Polityce Prywatności". X
 

Materiały budowlane oraz produkty budownictwa ! farby kleje zaprawy - kostka brukowa - dachy - instalacyjne - wykończeniowe - stolarskie - tynki - styropian - wełna - wyposażenie wnętrz


Miejscowość
Słowo kluczowe
Województwo
Kategoria

« wstecz

Wpust podłogowy 150X150

Wpust podłogowy o kształcie kwadratu o boku w rozmiarze 150 milimetrów przy wysokości całkowitej 65 mm, idealnie pasuje do wykorzystania przy niewielkich wylewkach podłogowych i ograniczeniach związanych z gabarytami instalacji odpływowej.


Ten model wpustu podłogowego jest najniższą kratką podłogową dostępną na polskim rynku budowlanym. Wpust jest w pełni zabudowany funkcjonalną kratownicą umożliwiającą swobody przepływ wody lub innych ciekłych substancji. Znajdujący się w ofercie wpust podłogowy w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej.


To rozwiązanie przyczynia się do jego długiej eksploatacji ponieważ nie rdzewieje i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wbudowany we wpuście metalowy syfon dzięki możliwości czyszczenia od góry częstą konserwację a co za tym idzie bezawaryjne działanie wpustu.


Wysokość: 65 mm
Długość: 150 mm
Szerokość: 150 mm
Wylot Φ: 40
Syfon: metalowy


Data dodania: 2011-08-16      Nr ogłoszenia: 278


Dane do kontaktu:

Kesmet
Region:
tel.: 530 763 656
info@kratkisciekowe.pl
www »
Elewacje z klinkieru Szczecin
 
Materiały budowlane