Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasz serwis. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji na ten temat w naszej "Polityce Prywatności". X
Xella Energomocni
 

Materiały budowlane oraz produkty budownictwa ! farby kleje zaprawy - kostka brukowa - dachy - instalacyjne - wykończeniowe - stolarskie - tynki - styropian - wełna - wyposażenie wnętrz


Miejscowość
Słowo kluczowe
Województwo
Kategoria

« wstecz

Szafki natynkowe

Szafki natynkowe firmy Moeller umieszczone w widocznych miejscach, takich jak przedpokoje czy hole harmonizują z wyglądem dowolnego pomieszczenia. Dostępność kilku wersji wzorniczych drzwiczek umożliwia dobranie obudowy do indywidualnych wymagań. W ofercie są modele z tworzywa sztucznego zarówno białe jak i przezroczyste.
W pomieszczenia nowoczesne najlepiej wpiszą się szafki z transparentnymi, przyciemnianymi drzwiczkami. Natomiast białe tworzywo sztuczne, zakrywające zawartość obudowy nada wrażenia estetycznej czystości wnętrzom utrzymanym w klasycznym stylu. W przypadku montażu rozdzielnicy w pomieszczeniu gospodarczym wygodnym rozwiązaniem jest rozdzielnia bez zamknięcia, gwarantująca ułatwiony dostęp do modułów.
W Szafkach natynkowych BC-A firmy Moeller funkcjonalność gra ważną rolę – drzwiczki można zamontować lewostronnie lub prawostronnie, w zależności od potrzeb użytkownika i sytuacji montażowej. Dodatkowo istnieje opcja wyposażenia ich w praktyczny zamek, zabezpieczający przed dostępem niepowołanych osób do aparatury.
Montaż natynkowy jest decydującą zaletą w przypadku modernizacji istniejącej instalacji – szafkę BC-A firmy Moeller mocuje się szybko i czysto, bez potrzeby wykonywania prac budowlanych. Wspornik oraz szyny nośne zostały umieszczone w znacznej odległości od tylnej ścianki, co ułatwia dostęp do przewodów i wprowadzenie kabli z każdej strony. W szafce można umieścić od 13 do 52 modułów (wielkość do 4 rzędów po 13 miejsc). W komplecie znajdują się osłony do zacisków w trzech wariantach kolorystycznych oraz praktyczne naklejki opisowe na listwy, gwarantujące instalatorom i użytkownikom szybkie rozeznanie w instalacji.


Data dodania: 2010-07-16      Nr ogłoszenia: 213


Dane do kontaktu:

Eaton Electric Sp. z o.o.
Region:
tel.: dział operacyjny 508 195 946, 511 660 916
redakcja@wielkiebudowanie.pl
www »
MUKS koszykówka kobiet sponsor
 
Materiały budowlane